O nás

KIDDYINTHECITY.COM je maloobchodná módna online predajňa špecializujúca sa na detské značkové oblečenie.

KIDDYINTHECITY.COM ponúka na výber viacero značiek kvalitného značkového detského oblečenia do 12 rokov a pomôže vašim deťom vyzerať a cítiť sa každý deň čo najlepšie.

E-shop KIDDYINTHECITY.COM sa zaviazala prinášať vám štýlové, odolné a praktické detské značkové oblečenie. Keďže vieme, že deti sa rady hrajú a sú aktívne počas celého dňa, naše najkvalitnejšie rady oblečenia sú vytvorené s ohľadom na deti, aby sa cítili pohodlne vo svojej koži, nech robia čokoľvek.

KIDDYINTHECITY.COM dodajú vašim deťom sebavedomie a slobodu, aby boli tou najlepšou verziou samých seba.

Nakupujte najrozsiahlejšiu kolekciu značkového detského oblečenia a získajte medzinárodnú dopravu na všetky svoje obľúbené značky detského oblečenia na KIDDYINTHECITY.COM - najlepšom online obchode s detskou módou!

Naše doručovacie služby sú rýchle a pohodlné. Všetky objednávky detského oblečenia prijaté do 13.00h odosielame v ten istý pracovný deň okrem štátnych sviatkov a iných dní pracovného pokoja. Objednávky prijaté po tomto čase sú odoslané nasledujúci pracovný deň. Prečítajte si viac informácií o našich možnostiach doručenia a medzinárodnej prepravy.

Ponúkame vrátenie nášho detského značkového oblečenia s možnosťou vrátenia peňazí do 14 dní od dátumu doručenia. Prečítajte si viac informácií o našich pravidlách vrátenia tovaru.

Hľadáte inšpiráciu pre detský módny štýl? Prezrite si našu webovú stránku a stránky na sociálnych sieťach Instagram a Facebook, kde nájdete každodennú inšpiráciu, novinky o našich dizajnérskych značkách a nových produktoch!