Platba a doprava

Platba:

Súčasťou objednávky na e-shope je povinnosť kupujúceho zaplatiť cenu predávajúcemu za objednaný tovar. Na webovom portáli www.kiddyinthecity.com môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
Dobierka – peniaze za tovar zaplatíte kuriérovi až pri prevzatí tovaru, možné iba na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike v hotovosti alebo kartou.
Platba kartou – platba prostredníctvom platobnej brány GO Pay alebo REVOLUT. Kupujúci je po potvrdení objednávky presmerovaný na platobný server, kde vyplní potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a suma vo výške kúpnej ceny bude odpočítaná z účtu kupujúceho.

Bankové spojenie:
IBAN: SK3511110000001287997008

BIC / SWIFT: UNCRSKBX (1111), UniCredit Bank Czeck and Slovakia, a.s.

Doprava:

Ceny za doručenie na Slovensku -  Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: pri platbe vopred kartou 4€ a na dobierku: 5€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania).  Zákazník bude informovaný notifikáciou – SMSkou/ e-mailom o zadaní informácii do systému a pred doručením. Odkaz na sledovanie zásielky sa nachádza v e-maili o potvrdení objednávky.

Osobný odber Trnava: (zdarma) Objednanú zásielku je možné si bezplatne prevziať osobne v našom obchode KIDDY IN THE CITY na ulici Hlavná 23 v Trnave do 24 hodín od objednávky tovaru kupujúcim. 

Ceny za doručenie do Českej Republiky -  Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: pri platbe kartou 7€ a na dobierku: 10€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 3 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). Zákazník bude informovaný notifikáciou – SMSkou/ e-mailom o zadaní informácii do systému a pred doručením. Odkaz na sledovanie zásielky sa nachádza v e-maili o potvrdení objednávky.

Osobný odber Trnava: (zdarma) Objednanú zásielku je možné si bezplatne prevziať osobne v našom obchode KIDDY IN THE CITY na ulici Hlavná 23 v Trnave do 24 hodín od objednávky tovaru kupujúcim. 

Ceny za doručenie do Rakúska - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: platba možná iba vopred kartou: 12€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 3 pracovných dní.

Ceny za doručenie do Maďarska - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: pri platbe vopred kartou 7€ a na dobierku: 10€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 3 pracovných dní.

Ceny za doručenie do Rumunska - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: pri platbe kartou 10€ a na dobierku: 12€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 3 - 5 pracovných dní.

Ceny za doručenie do Poľska - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: platba možná iba vopred kartou: 19€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 5 pracovných dní.

Ceny za doručenie do Talianska - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: platba možná iba vopred kartou: 19€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 5 pracovných dní.

Ceny za doručenie do Nemecka - Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia: platba možná iba vopred kartou: 15€

Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je do 5 až 7 pracovných dní.

Ceny tovaru:

Všetky ceny produktov v e-shope sú konečné, vrátane všetkých daní. Predávajúci  je platiteľom DPH. Cena produktu nezahŕňa náklady na doručenie.

Dodacie podmienky:

Dodávky objednaného tovaru budú podľa prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne (potvrdenie objednávky do 12.00h nasledujúceho dňa, tovar je odoslaný k zákazníkovi ešte v ten deň), zvyčajne do 1-3 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky. 

Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezme všetky časti objednaného tovaru.